Духовне Усиновлення

Щогодини та щохвилини десь на світі, вмирають найменші і найбільш беззахисні - ненароджені діти. Вони кличуть про допомогу також Тебе. Не зволікай. Можеш спричинитися до їх спасіння, приймаючи Духовне Усиновлення.

Що це таке?

  • Молитва на захист зачатого життя
  • Допомога для осіб, які страждають з приводу гріха аборту
  • Прояв релігійності
  • Чутливість суспільства на вартість життя
  • Відшкодування для осіб, що страждають з приводу гріха аборту
  • Розширенням кола захисників життя
  • Підтримка законного усиновлення після народження дитини

Історія

Справа Духовного Усиновлення повстала після об’явлень у Фатімі, ставши відповіддю на заклик Матері Божої до молитви на розарії, покути, відшкодування за гріхи, які найбільш ранять Її Непорочне Серце.

Умови
     Умови Духовного Усиновлення є простими. Це молитовне зобов’язання, найкраще, якщо складене перед вівтарем, прийняте  конкретною особою, у намірі однієї дитини, якій загрожує вбивство у лоні матері. Ім’я дитини відоме лише Богу. Протягом дев’яти місяців особа, яка приймає Духовне Усиновлення, огортає молитвою дитину та її батьків, просячи у Бога про її щасливе народження. У такий спосіб стає духовною матір’ю цієї дитини. Молитва Духовного Усиновлення складається з одного десятка Святого Розарію, щоденної молитви, а також,  довільної жертви чи відречення – як піст або боротьба зі звичкою.
Духовне Усиновлення може прийняти кожен. Найперше, можна огорнути молитвою тільки одну дитину. Після її народження можна усиновити наступну дитину, за умови дотримання попередніх зобов’язань. Потрібно пам’ятати про щоденне виконання обітниці. У разі одноразового занедбання, потрібно продовжити термін молитви на один «забутий» день. У випадку більш тривалої перерви, молитву потрібно почати спочатку.
     Після прийняття рішення на духовне усиновлення, потрібно скласти приватну обітницю. Важливо це зробити перед образом Розіп’ятого або Пресвятої Матері.
     Суть духовного усиновлення – це молитовна опіка над дитиною, що має загрозу у лоні своєї матері, батьками цієї дитини, також найближчим оточенням. Молитва скерована у намірі дитини, відомої тільки Богу.

Як можна побачити плоди духовного усиновлення зачатої дитини?
      На справу Духовного усиновлення потрібно дивитись із перспективи віри. Це значить, що наші молитви не залишаться не вислуханими перед Богом. Однак, часто є так, що відповідь Бога наші молитви є іншою, ніж ми того прагнемо. Дороги Божі не наші дороги, а Його думки не наші думки. (пор. Іс 55,8). Духовне Усиновлення є випрошуванням Божих благодатей для людей, щоб здійснилася переміна сердець, щоб шанували життя, щоб найближче оточення несло допомогу і підтримку потребуючим матерям і родинам.
У перспективі віри, такими помітними плодами може бути діяльність організації на захист життя, допомога, яку несуть через різні фундації. На справу духовного усиновлення потрібно дивитись у контексті реальності Церкви, отже, того, що вчинки одних людей мають вплив на інших. Молитва є вчинком любові, а любов є сильнішою за смерть, тобто сильнішою від усіх замахів на зачате життя. Тепер приймаємо участь у праці, у духовній боротьбі, а плоди, що випливають із духовного усиновлення зачатої дитини, побачимо у вічності, в обличчі Бога, Який закоханий у Життя.

Духовна боротьба
      Чому приймаємо духовне усиновлення зачатої дитини? Чи така молитва може бути формою захисту зачатого життя? Чи щоденна молитва на розарію може перемінити чиєсь ставлення до зачатої дитини? Такі питання можуть приходити, коли бачимо безліч замахів на людське життя, особливо на найбільш беззахисне.
     Приймаю духовне усиновлення, бо вірю, що ця молитва сягає неба і не залишається безплідною. Через цю молитву прагну бути поруч цієї зачатої дитини у його дорозі до неба. Для неї прагну бути провідником, беручи участь в усіх труднощах. Чи Ти прагнеш бути таким поводирем і товаришем? Поводирем у духовній боротьбі і товаришем на дорозі до неба? Що тільки вчинили ви одному з найменших братів Моїх цих, те Мені ви вчинили. (Мт 25,40) – каже Господь. А якою є твоя відповідь?
     Чи лише молитви на Розарії вистачить, щоб захистити зачате життя? Це не є єдиною формою захисту життя, однак, це дуже істотний вчинок. Духовне усиновлення зачатої дитини скерована до віруючих людей. Тільки через віру можна помітити плоди цієї молитви. Розарій є  формою нашої боротьби із силами зла. Дев’ятимісячне тривання на молитві вимагає великої дисципліни і самозречення. У цій боротьбі потрібною є допомога інших. Тому спільна зустріч раз на місяць на святій Месі, під час якої молимось у намірі усіх осіб, які прийняли усиновлення, є великою допомогою.

 

ДУШПАСТИРСЬКІ ОГОЛОШЕННЯ НА XIX ЗВИЧАЙНУ НЕДІЛЮUkraine

На тижні 18-25 жовтня 2020 року:

У неділю 18 жовтня розпочинається Місійний тиждень. Церква закликає нас до молитви за місіонерів та місійні країни. У зв'язку з цим під час Божої Служби ми збирали пожертвування, які призначатимуться на місійні по...


Детальніше...

Голос Папи

Фрагмент катехези Папи Франциска в середу, 14 жовтня 2020

Пожертвування

Пожертвування на утримання парафії можна перерахувати на розрахунковий рахунок парафії:

РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ПАРАФІЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ КИЇВСЬКО-ЖИТОМИРСЬКОЇ ДІЄЦЕЗІЇ РИМСЬКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ У М.КИЄВІ"
Код ЄДРПОУ парафії: 14292153

Банк: АТ "КРЕДОБАНК", МФО 325365
Код ЄДРПОУ банку: 09807862
IBAN: UA 92 325365 0000026009011224273

В графі «Призначення платежу» просимо вказати: «пожертва на храм»

 

Aбо можна перерахувати пожертви через картку

4149 4391 0684 9833 

(Подолян Віталій Павлович)

 

Заздалегідь дуже Вам дякуємо за допомог, підтримку і розуміння!

Хай Бог Вас благословить!