ДУШПАСТИРСЬКІ ОГОЛОШЕННЯ НА VІI НЕДІЛЮ ЗВИЧАЙНУ

24 лютого – 3 березня 2019ogolosh

СЬОГОДНІ
В нашої парафії сьогодні "Радіо Марія". Після Божої Служби можна буде придбати їхню продукцію та підтримати це католицьке радіо.


НА ТИЖНІ
Запрошуємо на катехези для дорослих – зустрічі про віру й Бога, що готують до прийняття святих таїнств. Зустрічі відбуваються у вівторок о 19:15 або в суботу о 9:15 в нижній частині храму.

Тема цього тижня: «Христові вірні, ієрархія та миряни».

Зустріч для старшої групи в суботу о 10:30.
Пригадуємо, що в неділю тривають катехези для дітей, які проводять Сестри. Ці катехетичні зустрічі допомагають дітям краще пізнавати Бога і приготуватись до Святих Таїнств.
Запрошуємо на молитву Тезе в середу о 19:00 та на зустріч молоді в п’ятницю о 19:15.

Увага, всім, хто живе подружнім життям, або до нього готується та серйозно думають про майбутній шлюб! З нагоди року сім’ї в нашій парафії організуємо день зосередження для подружніх пар. В програмі: конференція на тему будування відносин в родині, адорація Пресвятих Дарів, свідоцтва, Євхаристія та спільне агапе. Початок в суботу о 14:00 год.
Почесна Варта та Троянди Живого Розарію будуть мати зустріч в суботу о 16:00.


У НАСТУПНУ НЕДІЛЮ
Від наступної неділі почнеться мандрівка ікони Святого Сімейства в наших родинах. Відвідини Святим Сімейством нашої родини в Іконі, віримо, що приходить до нас сам Бог. Марія і Святий Йосиф є опікунами кожного подружжя. Хто хоче прийняти Ікону Святого Сімейства до свого дому просимо звертатися до о. Павла після Служби.


ІНШЕ
Від 4 березня, в нашому храмі, розпочнеться, так званий дошлюбний курс, тобто підготовка для наречених перед таїнством подружжя. Запрошуємо всіх, хто думає про укладання шлюбу. Вже можна записуватися після Служби.
Незабаром уже Великій Піст. Від 6 до 10 березня будуть реколекції в нашої парафії. Реколекції попровадить отець Даріуш Ґалант ОМІ, котрий на щодень служить в санктуарії Божої Матерії Коденської в Польщі і є дієцезяльним екзорцистом з багаторічним досвідом.
Особи, які бажають в цьому році приступити до таїнства миропомазання, та відновити у собі дари Святого Духа просимо записатися в закристії.


ЦИТАТА
Єпископ Фультон Шін сказав: «Бути грішником це наше нещастя, але бути того свідомим – це наша надія»

Голос Папи

Фрагмент катехези Папи Франциска в середу, 14 жовтня 2020

Пожертвування

Пожертвування на утримання парафії можна перерахувати на розрахунковий рахунок парафії:

РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ПАРАФІЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ КИЇВСЬКО-ЖИТОМИРСЬКОЇ ДІЄЦЕЗІЇ РИМСЬКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ У М.КИЄВІ"
Код ЄДРПОУ парафії: 14292153

Банк: АТ "КРЕДОБАНК", МФО 325365
Код ЄДРПОУ банку: 09807862
IBAN: UA 92 325365 0000026009011224273

В графі «Призначення платежу» просимо вказати: «пожертва на храм»

 

Aбо можна перерахувати пожертви через картку

4149 4391 0684 9833 

(Подолян Віталій Павлович)

 

Заздалегідь дуже Вам дякуємо за допомог, підтримку і розуміння!

Хай Бог Вас благословить!