Рух Назаретських Родин

r_rn.gif

Історія

Рух Назаретських Родин (РНР) є міжнародним католицьким рухом апостольства родин.· Його метою є освячення учасників Руху через глибше життя Євангелієм, тобто намагання жити у повсякденності в єдності з Христом.

Ініціатор і засновник РНР – професор Академії Католицького Богослов`я о. Тадеуш Дайчер (1931р.).· Разом· з· о. Андрієм Бучелем (1951-1994)· і· групою мирян він створив у 1985 р. у Варшаві першу євангелічну спільноту, яка дала початок Рухові. Протягом двох років РНР поширився на території Польщі, а тепер існує в десятках країн на всіх континентах.

В Україні РНР існує з 1996 р. майже в усіх єпархіях РКЦ та ГКЦ.

Духовністьsrodz2.jpg

Ідеалом святості для членів Руху є життя Святого Сімейства в Назареті. Вони прагнуть будувати в своїх родинах малі спільноти, які спираються - за прикладом Ісуса, слухняного в Назареті Марії, - на внутрішній слухняності Матері Божій і в такий спосіб наслідувати життя Святого Сімейства. Дорогою християнської святості є для них зростання в подружній любові, яка „повинна бути вповні людською, виключною і відкритою на нове життя" (Familiaris Consortio, 29).

Члени Руху звертаються особливим способом· до Євхаристії, в якій знаходять джерело розвитку істинно християнського життя.· Щоразу глибше вникнення, чим є Пресвята Жертва, веде до повнішої і, по можливості, щоденної в ній участі· та· постійної духовної єдності з нею.

Особиста молитва участника Руху опирається в основному на Біблію; згодом вона приймає нелегку форму щоденної медитації Божого Слова.

Для членів Руху Назаретських Родин Марія є найдосконалішим зразком слухання Божого Слова і його виконування, оскільки власне в Ній Бог найповніше уформував своє Обличчя.

 maria1.jpgНазаретські родини прагнуть розвиватися у внутрішній слухняності Матері Божій, згідно з девізом Йоана Павла ІІ (запозиченим від св. Людвіка Марії Ґріньон де Монфорт): “Totus Tuus, Maria, ego sum, et omnia mia Tua sunt.” – “Увесь Тобі належу, Маріє, і все, що моє, Твоїм є..”. Вірять, що Мати Сина Божого проведе їх найпрямішим шляхом до реалізації їхнього християнського покликання і допоможе розпізнати і виконати волю Божу.

В Русі Назаретських Родин рекомендується використання духової допомоги священика. Ця допомога може набирати форми духовного керівництва, яке є даром самого Бога і в міру розвитку внутрішнього життя, може стати справжньою потребою душі.
В дорозі до святості духовний керівник є провідником душі. Допомагає відкрити в ній знаки діяння Святого Духа, підтримує і додає бадьорості в труднощах; в той же самий час полегшує формування особистої свободи і самочинності.

Рух Назаретських Родин є рухом· універсальним– хоча· основну увагу в ньому приділяється формуванню християнських підвалин в родинах, в ньому є місце також і для осіб самотніх, молоді, дітей, священиків.· Кожний, кому близька духовність, яку Рух пропонує, може без обмежень взяти в ньому участь.· Спільнота є місцем зустрічі як тих, хто вже знайшов Бога, так і тих, хто, загубившись в сум’ятті цього світу, тільки що розпочав шукати Його. Важливим є тільки одне – прагнення живої зустрічі з Богом та Його милосердям.

Зацікавлених запорошуємо на зустрічі Руху Назаретських Родин в Парафії св. Миколая у каплиці храму, щонеділі о 16.30.

ДУШПАСТИРСЬКІ ОГОЛОШЕННЯ НА XVІІІ НЕДІЛЮ ЗВИЧАЙНОГО ПЕРІОДУ

UkraineЗ приводу карантину:

Триває час карантину але не переставаймо довіряти Бугу і молитися.

На одній Божій Службі в неділю може бути тільки 70 осіб. Натомість в будні зранку може бути до 70 осіб, а ввечері до 10 осіб. Ми теж зобов’язані дотримуватися ...


Детальніше...

Голос Папи

Трансляція Святої Меси під проводом Папи Франциска, Ватикан, 14.06.2020

Пожертвування

Пожертвування на утримання парафії можна

перерахувати на розрахунковий рахунок парафії:

РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ПАРАФІЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ КИЇВСЬКО-ЖИТОМИРСЬКОЇ ДІЄЦЕЗІЇ РИМСЬКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ У М.КИЄВІ"
Код ЄДРПОУ парафії: 14292153

Банк: АТ "КРЕДОБАНК", МФО 325365
Код ЄДРПОУ банку: 09807862
IBAN: UA 92 325365 0000026009011224273

В графі «Призначення платежу» просимо вказати: «пожертва на храм»

 

або можна перерахувати пожертви через картку:

ПриватБанк № 5168 7554 2662 4116 (Анджей Рак)

 

Заздалегідь дуже Вам дякуємо за допомог, підтримку і розуміння!

Хай Бог Вас благословить!