Школа соціальних інновацій та соціального підприємництва від КАРІТАС

Троє наших парафіян взяли участь в Літній Школі соціальних інновацій та соціального підприємництва від КАРІТАС.

спільна Літня Школа

Як раніше повідомлялось на fb сторінці Релігійної Місії Карітас-Спес: На тлі зміцнення місцевої самоорганізації Римо-Католицька Церква в Україні прагне стійко закріпити соціальні дії священиків і мирян, відповідно розвивати дияконічну діяльність на парафіяльному рівні. Що зазначено Папою Бенедиктом ХVI в його Енцикліці «Deus Caritas Est» (2005). Стратегічною метою 3-річного проекту «Зміцнення місцевої самоорганізації та громадської активності в Україні» є посилення волонтерської соціальної активності в церковних громадах і створення парафіяльних структур «Карітас-Спес» в Україні. 
Друзі, хочу поділитись з вами неординарною подією, яка відбулась минулого тижня в Карпатах, а саме в осередку Карітас-Спес в Яблуниці.

40 учасників з 13 регіонів України, в тому числі три священика, 5 днів навчались втілювати свої проекти-мрії в життя. Під керівництвом досвідчених тренерів учасники розкривали свій потенціал, креативність та переборювали всілякі побоювання і невпевненість.
 Для мене особисто ця Школа була революцією ментальності, оскільки ніколи раніше не ототожнювала поняття бізнесу і соціальної діяльності, в моєму мисленні це були дуже різні, а навіть несумісні речі. 
Було багато теорії і практики. Цікаво було почути про історію української кооперації, про Соціальну Доктрину Церкви в дії, про важливість активності в релігійних громадах, суть соціального підприємництва як місії та роль інновацій в ньому, пошук однодумців та створення команди, пошук донорів та вміння доносити ідею, а також дуже практичні заняття по створенню соціального підприємства.
Наведу деякі промовисті тези, які прозвучали з уст тренерів:
Недостатньо мати знання – треба вміти їх капіталізувати.
Релігія і розвиток цивілізації взаємно пов’язані. Цивілізації зникають, коли немає духовності, гріх визнається нормою і виконується всіма. 
Бідність часто настає тоді, коли ми не вміємо контролювати свої гроші.
Не критикуй, а шукай можливості!
Комфорт не є метою християнина.
Немає ідеальних рішень для неідеальних ситуацій.
Соціальний підприємець – це людина, яка перетворила своє хоббі на роботу.
Відома цитата митрополита Андрея Шептицького: «Бідність є неорганізованість людей вирішувати свої проблеми». 
Отже, наша команда (з київських парафій) підготувала чернетки трьох проектів:
1. Проект Створення Католицької Гімназії в Києві (Бондарчук Юлія, Серадзька-Петрик Надія)
2. Проект Нове покоління 4-G спрямований на професійну орієнтацію підлітків (Лісогор Віталій, Каневська Поліна, Беспавлова Надія)
3. Створення Осередку Підтримки Сім’ї на базі приватного будинку (Серадзька-Петрик Надія, заочно – автор ідеї Туряніна Світлана)
Тож запрошую всіх зацікавлених  долучатись до обговорень даних проектів у своїх середовищах, а згодом у створених вайбер-групах та сторінках фб. Творімо разом соціально-активну спільноту, разом ми сила!
Надія Серадзька-Петрик
(Fb: Nadia Sieradzka)

ДУШПАСТИРСЬКІ ОГОЛОШЕННЯ НА XII ЗВИЧАЙНУ НЕДІЛЮ

UkraineЗ приводу карантину:

Нагадуємо, що з приводу карантину, за рішенням КМДА, на одній Божій Службі в неділю може бути тільки 70 осіб. Натомість в будні зранку може бути до 70 осіб а ввечері до 10 осіб. Ми теж зобов’язані дотримуватися санітарних захо...


Детальніше...

Голос Папи

Трансляція Святої Меси під проводом Папи Франциска, Ватикан, 14.06.2020

Пожертвування

Пожертвування на утримання парафії можна

перерахувати на розрахунковий рахунок парафії:

РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ПАРАФІЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ КИЇВСЬКО-ЖИТОМИРСЬКОЇ ДІЄЦЕЗІЇ РИМСЬКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ У М.КИЄВІ"
Код ЄДРПОУ парафії: 14292153

Банк: АТ "КРЕДОБАНК", МФО 325365
Код ЄДРПОУ банку: 09807862
IBAN: UA 92 325365 0000026009011224273

В графі «Призначення платежу» просимо вказати: «пожертва на храм»

 

або можна перерахувати пожертви через картку:

ПриватБанк № 5168 7554 2662 4116 (Анджей Рак)

 

Заздалегідь дуже Вам дякуємо за допомог, підтримку і розуміння!

Хай Бог Вас благословить!