Школа соціальних інновацій та соціального підприємництва від КАРІТАС

Троє наших парафіян взяли участь в Літній Школі соціальних інновацій та соціального підприємництва від КАРІТАС.

спільна Літня Школа

Як раніше повідомлялось на fb сторінці Релігійної Місії Карітас-Спес: На тлі зміцнення місцевої самоорганізації Римо-Католицька Церква в Україні прагне стійко закріпити соціальні дії священиків і мирян, відповідно розвивати дияконічну діяльність на парафіяльному рівні. Що зазначено Папою Бенедиктом ХVI в його Енцикліці «Deus Caritas Est» (2005). Стратегічною метою 3-річного проекту «Зміцнення місцевої самоорганізації та громадської активності в Україні» є посилення волонтерської соціальної активності в церковних громадах і створення парафіяльних структур «Карітас-Спес» в Україні. 
Друзі, хочу поділитись з вами неординарною подією, яка відбулась минулого тижня в Карпатах, а саме в осередку Карітас-Спес в Яблуниці.

40 учасників з 13 регіонів України, в тому числі три священика, 5 днів навчались втілювати свої проекти-мрії в життя. Під керівництвом досвідчених тренерів учасники розкривали свій потенціал, креативність та переборювали всілякі побоювання і невпевненість.
 Для мене особисто ця Школа була революцією ментальності, оскільки ніколи раніше не ототожнювала поняття бізнесу і соціальної діяльності, в моєму мисленні це були дуже різні, а навіть несумісні речі. 
Було багато теорії і практики. Цікаво було почути про історію української кооперації, про Соціальну Доктрину Церкви в дії, про важливість активності в релігійних громадах, суть соціального підприємництва як місії та роль інновацій в ньому, пошук однодумців та створення команди, пошук донорів та вміння доносити ідею, а також дуже практичні заняття по створенню соціального підприємства.
Наведу деякі промовисті тези, які прозвучали з уст тренерів:
Недостатньо мати знання – треба вміти їх капіталізувати.
Релігія і розвиток цивілізації взаємно пов’язані. Цивілізації зникають, коли немає духовності, гріх визнається нормою і виконується всіма. 
Бідність часто настає тоді, коли ми не вміємо контролювати свої гроші.
Не критикуй, а шукай можливості!
Комфорт не є метою християнина.
Немає ідеальних рішень для неідеальних ситуацій.
Соціальний підприємець – це людина, яка перетворила своє хоббі на роботу.
Відома цитата митрополита Андрея Шептицького: «Бідність є неорганізованість людей вирішувати свої проблеми». 
Отже, наша команда (з київських парафій) підготувала чернетки трьох проектів:
1. Проект Створення Католицької Гімназії в Києві (Бондарчук Юлія, Серадзька-Петрик Надія)
2. Проект Нове покоління 4-G спрямований на професійну орієнтацію підлітків (Лісогор Віталій, Каневська Поліна, Беспавлова Надія)
3. Створення Осередку Підтримки Сім’ї на базі приватного будинку (Серадзька-Петрик Надія, заочно – автор ідеї Туряніна Світлана)
Тож запрошую всіх зацікавлених  долучатись до обговорень даних проектів у своїх середовищах, а згодом у створених вайбер-групах та сторінках фб. Творімо разом соціально-активну спільноту, разом ми сила!
Надія Серадзька-Петрик
(Fb: Nadia Sieradzka)

ДУШПАСТИРСЬКІ ОГОЛОШЕННЯ НА XXV ЗВИЧАЙНУ НЕДІЛЮUkraine

На тижні 20-27 вересня 2020 року:

Розпочався новий цикл катехиз для дорослих. Запрошуємо усіх, хто бажає розвивати дар віри й підготуватися до прийняття святих таїнств. Зустріч для «молодшої групи» у вівторок о 19:15 та у суботу о 9:15. Зустріч д...


Детальніше...

Голос Папи

Генеральна аудієнція з Папою Франциском, Ватикан, 16 вересня 2020

Пожертвування

Пожертвування на утримання парафії можна перерахувати на розрахунковий рахунок парафії:

РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ПАРАФІЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ КИЇВСЬКО-ЖИТОМИРСЬКОЇ ДІЄЦЕЗІЇ РИМСЬКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ У М.КИЄВІ"
Код ЄДРПОУ парафії: 14292153

Банк: АТ "КРЕДОБАНК", МФО 325365
Код ЄДРПОУ банку: 09807862
IBAN: UA 92 325365 0000026009011224273

В графі «Призначення платежу» просимо вказати: «пожертва на храм»

 

Aбо можна перерахувати пожертви через картку

4149 4391 0684 9833 

(Подолян Віталій Павлович)

 

Заздалегідь дуже Вам дякуємо за допомог, підтримку і розуміння!

Хай Бог Вас благословить!